2021/2022

 

CYKL SZEŚCIOLETNI

Klasa 1 a
    

poniedziałek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 17

czwartek

godz. 15:20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 16:05 – 16:50

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

Klasa 1 b
    

wtorek

godz. 14:30 – 15:15

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 15:15 – 16:00

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 14:30 – 15:15

Kształceniem słuchu

p. M. Kafara

s. 17

Klasa 1 c
    

poniedziałek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s.11

środa

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 11

środa

godz. 16:55 – 17:40

Rytmika  

p. M. Moskała

s. 11

Klasa 1 d
    

środa

godz. 14:30 – 15:15

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała  

s. 18

piątek

godz. 14:30 – 15:15

Rytmika 

p. M. Moskała  

s. 11

piątek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 17

Klasa 2 a
    

poniedziałek

godz. 14:30 – 15:15

Rytmika  

p. K. Łętowska

s. 11

poniedziałek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 17

czwartek

godz. 14:30 – 15:15

Kształceniem słuchu

p. K. Łętowska

s. 11

Klasa 2 b
    

wtorek

godz. 16:05 – 16:50

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 16:50 – 17:35

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 17:45 – 18:30

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 2 c
    

poniedziałek

godz. 14:30 – 15:15

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 17

poniedziałek

godz. 15:20– 16:05

Rytmika  

p. M. Moskała

s. 11

środa

godz. 17:45 – 18:30

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 11

Klasa 2 d
    

środa

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu  

p. M. Kafara

s. 11

piątek   

godz. 15:20 – 16:05

Rytmika

p. M. Kafara  

s. 11

piątek

godz. 16:05 – 16:50

Kształcenie słuchu  

p. M. Kafara                            

s. 11

Klasa 2 e
    

poniedziałek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska  

s. 17

czwartek

godz. 16:55 – 17:40

Kształcenie słuchu  

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 17:40 – 18:25

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

Klasa 3 a
    

poniedziałek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 17

poniedziałek

godz. 18.40 – 19:25

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 19:20 – 20:05

Kształcenie słuchu  

p. K. Łętowska

s. 11

Klasa 3 b
    

wtorek

godz. 18:30 – 19:15

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 19:15 – 20:00

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 16:55 – 17:40

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 3 c
    

poniedziałek

godz. 17:50 – 18.35

Rytmika

p. M. Moskała

s. 11

poniedziałek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 17

środa

godz. 19:25 – 20:10

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 11

Klasa 3d
    

środa

godz. 14:30 – 15:15

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

środa

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu  

p. M. Moskała

s. 18

piątek  

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. M. Moskała

s. 17

Klasa 3e
    

środa

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

piątek 

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu 

p. B. Pieczara

s. 18

piątek 

godz. 19:30 – 20:15

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

Zajęcia Chóru dziecięcego dla uczniów klas trzecich cyklu sześcioletniego,
prowadzone przez 
p. Barbarę Pieczarę  odbywać się będą  : 

- w poniedziałki  w godz. 17:00 -17: 45 w sali 18  - grupa I 

- w piątki w godz. 17:50 – 18:35 w  sali nr 18 - grupa II 

_________________________________________________________________

Zajęcia  Zespołu rytmicznego  prowadzone przez:

- p. Małgorzatę Kafarę  odbywać się będą we wtorki o godz. 17:40 -18:25
   i w piątki o godz. 18:35 -19:20 w sali nr 11

- p. Katarzynę Łętowską - w poniedziałki o godz. 19:30-20:15 
   i  w czwartki o godz. 18:30-19:15  w sali nr 11

- p. Monikę Moskałę -  w  poniedziałki o godz. 16:10 – 16:55
   i  w środy o godz. 18:35-19:20  w sali  nr 11 

Klasa 4 a
    

poniedziałek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

czwartek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

czwartek

godz. 16.10 – 16:55

Audycje muzyczne  

p. E. Miśkowicz  

s. 15

Klasa 4 b
    

wtorek

godz. 17:50 – 18:35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

wtorek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 4 c
    

poniedziałek

godz. 14:30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz  

s. 15

środa

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

środa  

godz. 16:10 – 16:55

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz

s. 15

Klasa 4 d
    

środa

godz. 18:40 – 19:25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

środa

godz. 19:30 – 20:15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

piątek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa 5 a
    

poniedziałek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

poniedziałek

godz. 17:00 – 17:45

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz

s. 15

czwartek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

Klasa 5 b
    

wtorek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

wtorek

godz. 17:50 – 18:35

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz

s. 18

piątek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 5 c
    

poniedziałek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

środa

godz. 17:00 – 17:45

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz  

s. 15

środa

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu  

p. B. Pieczara  

s. 18

Klasa 5 d
    

środa 

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

środa

godz. 19:30 – 20:15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

piątek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa 6 a
    

poniedziałek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek  

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek  

godz. 17:00 – 17:45

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz

s. 15

Klasa 6 b
    

wtorek

godz. 18:40 – 19:25

Audycje muzyczne

p. E. Miśkowicz

s. 18

wtorek

godz. 19:30 – 20:15

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 19:30 – 20:15

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 6 c
    

poniedziałek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

środa

godz. 16:10 – 16:55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

środa  

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara  

s. 18

Klasa 6 d
    

środa

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

środa

godz. 17:50 – 18:35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

 

CYKL CZTEROLETNI

Klasa I a
    

poniedziałek

godz. 14:30 – 15:15

Kształcenia słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara  

s. 18

Klasa I b
    

wtorek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa I c
    

środa

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenia słuchu

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

piątek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

Klasa II a
    

poniedziałek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. E. Miśkowicz

s. 15

poniedziałek

godz. 18:40 – 19:25

Audycje muzyczne  

p. E. Miskowicz  

s. 15

czwartek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu  

p. E. Miśkowicz

s. 15

Klasa II b
    

wtorek  

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

wtorek

godz. 16:10 – 16:55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda 

s. 17

piątek

godz. 15:20 – 16:05

Kształcenie słuchu  

p. K. Hampel

s. 15

Klasa II c
    

wtorek

godz. 17:00 – 17:45

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

czwartek

godz. 16:10 – 16:55

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

czwartek

godz. 17:00 – 17:45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

Klasa III a
    

poniedziałek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara  

s.18

czwartek

godz. 17:50 – 18:35

Audycje muzyczne   

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

czwartek

godz. 18:40 – 19:25

kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa III b
    

wtorek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu  

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

wtorek

godz. 19:30 – 20:15

Audycje muzyczne  

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

piątek

godz. 18:40 – 19:25

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

Klasa IV a
    

poniedziałek

godz. 19.30 – 20:15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

godz. 18:40 – 19:25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

Klasa IV b
    

wtorek

godz. 17:00 – 17:45

Audycje muzyczne  

p. E. Miśkowicz

s. 18

wtorek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 17:50 – 18:35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15