I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,CO MŁODYM W DUSZY GRA?”

w Rudzie Śląskiej

Anna Nikiel z klasy skrzypiec p. Marii Banasik-Gawkowskiej zajęła II miejsce w grupie I

Weronika Broś z klasy skrzypiec p. Bartlomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce w grupie I

Filip Mazur z klasy skrzypiec p. Bartlomieja Pęcherskiego zajął II miejsce w grupie II

Michał Domagała z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajął I miejsce w grupie I

Beniamin Leksycki z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajął I miejsce w grupie II
i otrzymał nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu kompozytora polskiego

Barbara Zielińska z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajęła II miejsce w grupie III

Zofia Biesaga z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej otrzymała wyróżnienie

 

 

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Czasławiu

Anna Nikiel z klasy skrzypiec p. Marii Banasik-Gawkowskiej otrzymała wyróżnienie

P. Maria Banasik-Gawkowska otrzymała "Podziękowanie za profesjonalne przygotowanie ucznia".

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi.

2021 06 06 Czasław A. Nikiel wyróżnienie 300 2021 06 06 Czasław M. Banasik 300

V Akademia Młodego Waltornisty w Katowicach

Katarzyna Żurek i Maciej Rybak z klasy waltorni p. Marka Gumieli otrzymali wyróżnienia

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi

International Moscow Music Online-Competition w Moskwie

Duet:

  • Pola Fijałka (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego
  • Anna Waśko (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej

zajął I miejsce w kategorii do 13 lat

p. Barbara Pęcherska i p. Bartłomiej Pęcherski otrzymali podziękowania.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom

2021 06 01 Moskwa P. Fijałka A. Waśko Im 300

2021 06 01 Moskwa B. Pęcherska 300 2021 06 01 Moskwa B. Pęcherski 1 300

III Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespółów Kameralnych
Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce

Oksana Krzemińska z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła III miejsce

Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!

2021 06 01 Tymbark P. Fijałka IIm 300 2021 06 01 Tymbark O. Krzmińska IIIm 300

II Ogólnopolski Konkurs Obojowy
im. Bohdana Łukasiewicza
w Białymstoku

 Antoni Czajkowski i Filip Korzeniak z klasy oboju p. Huberta Skóry  otrzymali  wyróżnienia II stopnia.

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi.

2021 05 30 Białystok A. Czajkowki wyr 300 2021 05 30 Białystok F. Korzeniak wyr 300

 

International Music Association

Gloria Artis in Vienna

Internatinal Viennese Spring Music Competition

duet: Natalia Pałka i Benjamin Leksycki z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajął  II miejsce

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi.

2021 05 30 Wiedeń N. PAłka B. Leksycki IIm 300

Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy

Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia w Łodzi

Iga Hadyś z klasy saksofonu p. Sebastiana Oronia otrzymała wyróżnienie.

p. Michał Dziad  otrzymał Wyróżnienie dla pianisty - akompaniatora

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom 

2021 05 28 Łódź I. Hadyś wyr 300 2021 05 28 Łódź M. Dziad 300

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS „TALENTY SKRZYPCOWE 2021”

Pola Fijałka z klsy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła I miejsce

Dyplomy uznania otrzymali p. Bartłomiej Pęcherski i akompaniator p. Paweł Domaradzki

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom.

2021 05 25 Talenty skrzypcowe Pola Fijałka I miejsce 300

2021 05 25 Talenty skrzypcowe B. Pęcherski 3002021 05 25 Talenty skrzypcowe P. Domaradzki 300

 

VII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy
w Kowalewie Pomorskim

Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zdobył GRAND PRIX oraz I miejsce

Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi

 

2021 05 21 Kowalewo Pom. S. Kaleta GP i I miejsce 300